AKTYWNE

SUWAŁKI

Będąc w Suwałkach, można aktywnie spędzać czas o każdej porze roku. Przez miasto przepływa rzeka Czarna Hańcza, a w jej zakolu znajduje się zalew Arkadia z bogatą infrastrukturą rekreacyjno – sportową. W mieście nie tylko wspiera się różne aktywności sportowe, ale też z każdym rokiem rozbudowuje się nowoczesną infrastrukturę sportowo-rekreacyjną, z której mogą korzystać także turyści.

ul. Jana Pawła II 7

ul. Wojska Polskiego 2

Największa i najnowocześniejsza hala widowiskowo-sportowa w północno-wschodniej Polsce. Pozwala ona na organizację wydarzeń o różnym charakterze, wśród nich są wydarzenia sportowe i kulturalne: koncerty, festiwale, gale i imprezy branżowe.

zalew Arkadia

ul. Wojska Polskiego 17

CH Plaza Suwalki

ul. Szkolna 4

ul. Zarzecze 26

Zalew Arkadia

W sąsiedztwie kąpieliska znajduje się kawiarnia oraz plac zabaw. Na osoby ceniące sport czekają korty tenisowe, skate park oraz siłownia plenerowa. Do Państwa dyspozycji pozostaje także Street Workout i Parkour Park. W pobliżu znajduje się nowoczesny stadion piłkarski, camping, hotele, pływalnia miejska z siłownią i sauną oraz hala sportowa ze ścianką wspinaczkową. Sprzyja to obecności licznych rzesz odwiedzających miasto turystów, a przede wszystkim aktywnych miłośników sportu i rekreacji.

Szelment 2, Jeleniewo

Szelment 2, jeleniewo

ul. Wojska Polskiego 2

ul. Moniuszki 1A

ul. Wojska Polskiego 2

16 lokalizacji

ul. Wojska Polskiego 2

ul. Wojska Polskiego 2

ul. Legionów 6

VisitSuwalki

Odkryj swoją naturę

Centrum Informacji Turystycznej

ul. Hamerszmita 16
16-400 Suwałki
tel.+ 48 87 735 10 99

Obserwuj nas