Baza

noclegowa

Suwałki zapraszają gości do licznych obiektów noclegowych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie od apartamentów, pensjonatów, przez hostele, standardowe hotele i luksusowe obiekty. Wybierz Suwałki jako bazę noclegową i poznawaj Zielone Płuca Polski.

Eurocamping nr 133 przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach to znajdujący się w międzynarodowej sieci campingów ACSI (Auto Camper Service International) najnowocześniejszy parking camperowy w województwie podlaskim, laureat prestiżowej nagrody MISTER CAMPING 2014 (kat. do 150 miejsc) przyznawanej przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

Eurocamping to ogrodzony i bezpieczny teren o nawierzchni trawiastej i żwirowej, z czterdziestoma dwoma miejscami camperovymi. Czyste i wygodne stanowiska caravaningowe oraz motocaravaningowe z przyłączami oraz stanowiska namiotowe zachęcają do zatrzymania się w tym miejscu.

Na miejscu do Państwa dyspozycji pozostają: umywalnie, natryski, WC, kabina i natrysk dla osób niepełnosprawnych, WC chemiczne, pralka, suszarka odzieży, stanowisko do przyrządzania posiłków i zmywania naczyń, telefon stacjonarny oraz sieć Wi-Fi. Istnieje możliwość zamówienia cateringu oraz płatności kartą kredytową.

Na Eurocampingu znajdą Państwo duży parking, a w miarę potrzeby w depozycie możliwe jest pozostawienie wartościowych rzeczy. Na miejscu istnieje możliwość opróżnienia przenośnych kaset WC, opróżnienia wody szarej czy też zatankowania wody pitnej. Eurocamping nr 133 jest miejscem przyjaznym zwierzętom.

Więcej na: Strona WWW

Pozostałe obiekty

VisitSuwalki

Odkryj swoją naturę

Centrum Informacji Turystycznej

ul. Hamerszmita 16
16-400 Suwałki
tel.+ 48 87 735 10 99

Obserwuj nas